Спростити вираз (у - 2) (у + 3) - (у - 1) ² + (5 - У) · (У + 5)

+5
Ответы (2)
  1. 1 сентября, 20:45
    0
    У²+3 у-2 у-6-у²+2 у-1+5²-у²=-у²+3 у+18
  2. 1 сентября, 21:54
    0
    Y^2+3y-2y-6-y^2+1+25-y^2=-y^2+y+20