Сравните дроби: 7/9 и 2/3

3/8 и 2/5

+2
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 00:49
    0
    7/9 и 2/3 = 7/9 > 6/9

    3/8 и 2/5 = 15/40 < 16/40