1) 38 * 7 + х = 1022. 2) 37 * 8 + х = 1022

+3
Ответы (1)
  1. 8 марта, 13:28
    0
    266+х=1022

    х=1022-266

    х=756.

    296+х=1022

    х=1022-296

    х=726