З 10 кг борошна виходить 14 кг хлиба. скилькипотрибно борошна на випичку 70 кг хлиба

+2
Ответы (1)
  1. 27 июля, 17:56
    0
    1) 70 : 14 = 5 (раз) - во столько раз больше хлеба надо испечь

    2) 10 * 5 = 50 (кг) борошна потребуется для выпечки