решите уравнение

7 у+у-2 у=24

+2
Ответы (2)
  1. 9 марта, 22:27
    0
    7 у+у-2 у=24; 6 у=24; у=4
  2. 10 марта, 00:23
    0
    7y+1y-2y=24

    8y-2y=24

    6*y=24

    y=24:6

    y=4