18,2: (-9,1) * 0,7-3,4 * (-2,3) : 17

+5
Ответы (1)
  1. 24 марта, 04:22
    0
    18,2: (-9,1) * 0,7-3,4 * (-2,3) : 17=-2*0,7+7,82:17=-1,4+0,46=-0,94