510 умножить6 - (780-20) + (230+470) =

+5
Ответы (1)
  1. 13 марта, 16:49
    0
    1) 780-20=760 2) 230+470=700 3) 510*6=3060 4) 3060-760=2300 5) 2300+700=3000