4 1/2 : 5 1/4=

48:12/13=

15/16 : 5=

4 3/4 : 1/4 - 2 3/14 * 7=

+4
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 21:07
    0
    1) 9/2 : 21/4=9/2 * 4/21=36/42=6/7

    2) 48*13/12=52

    3) 15/16*1/5=3/16

    4) 3/4*4 - 31/14 * 7=3 - 31/2=6/2 - 31/2=-25/2=-12,5