37,72 : 4,6 - (1,43 + 2,1312) * 1,5 =

+2
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 23:21
    0
    1) 37,72 : 4,6 = 8,2

    2) 1,43 + 2,1312 = 3, 5612

    3) 3, 5612 * 1,5 = 5, 3418

    4) 8,2 - 5, 3418 = 2, 8582