2 * x=3,2/3*x=1, x*5=1/5

+2
Ответы (1)
  1. 19 июня, 19:45
    0
    Х = 3/2 / 2

    х = 0,75

    х = 1 / 2/3

    х = 1,5

    х = 1/5 / 5

    х = 1/25