В двох одинакових мишках зерна було менше на 4 ц20 кг ниж у семи таких мишках. скильки всьоно зерна у цих мишках?

+1
Ответы (1)
  1. 8 августа, 05:41
    0
    4 ц 20 кг=420 кг

    1) 7-2=5 мешков-разница.

    2) 420:5=84 кг-в 1 мешке.

    3) 2*84=168 кг=1 ц 68 кг-в 2 мешках.

    4) 7*84=588 кг=5 ц 88 кг-в 7 мешках.

    5) 168+588=756 кг=7 ц 56 кг-в 9 мешках.