У двох однаковых мишках зерна на 4 ц 20 кг менше, ниж у семы такых самых мишках. Скилькы всього зерна у цых мишках

+4
Ответы (1)
  1. 10 января, 18:35
    0
    4 ц 20 кг = 420 кг

    1) 7-2 = 5 мешков разница

    2) 420:5 = 84 кг зерна 1 мешке

    3) 2*84=168 кг в двух мешках

    4) 84*7=588 кг в семи мешках

    5) 168+588=756 кг всего