У двох однакових мишках зерна на 4 ц 20 кг менша ниж у семи таких самих мишках. Скильки всього зерна у цих мишках

+1
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 11:45
    0
    1) 7-2=5 м. разности

    2) 420:5=84 кг. в одном мешке

    3) 84*2=168 кг в 2 мешках

    4) 84*7=588 кг. в 7 мешках

    5) 588+168=576 кг всего зерна в мешках