7000*4+[29000+7000]:9*3=

+3
Ответы (1)
  1. 10 июля, 16:15
    0
    7000*4 + (29000+7000) : 9*3=40000

    1) 29000+7000=36000

    2) 7000*4=28000

    3) 36000:9=4000

    4) 4000*3=12000

    5) 28000+12000=40000

    Ответ: 40000