Спиши, исправляя ошибки.

2x7+2x3=2x10 18+18:2 > 16:8

2x9-2x4=2x6 14-14:7< 12:6

+5
Ответы (1)
  1. 13 мая, 11:22
    0
    2*7+2*3=2*10

    2*9-2*4=2*5

    18+18:2>16: 8

    14-14:7>12:6