180400+756*504:378-9401880:470

+3
Ответы (2)
  1. 1 июля, 10:32
    0
    1) 756*504=381024 2) 381024:378=1008 3) 9401880:470=20004 4) 180400+381024=561424 5) 561424-20004=541420
  2. 1 июля, 10:51
    0
    161 404

    У Д А Ч И!