7/18 : 20 / 21: 5/12 = это дроби!

+1
Ответы (1)
  1. 7 мая, 11:14
    0
    7/18 : 20 / 21: 5/12=49/50

    1) 7/18:20/21=7/18*21/20=49/120

    2) 49/120:5/12=49/120*12/5=49/50