Решите! 86415:105 + (378*404-293*462) - 708050:350=

+4
Ответы (1)
  1. 6 августа, 20:53
    0
    378*404=152 712

    293*462 = 135 366

    152712-135366=17346

    86 415:105=823

    708 050:350=2023

    823+17346=18169

    18169-2023=16146