Задача. На екскурсию до Львова зибралось 24 учни, що становлять 4 5 тих усьго класу. Скилки учнив у класи.

+1
Ответы (1)
  1. 21 марта, 13:31
    0
    24 : 4/5 = 120 / 4 = 30 (учеников) - Ответ

    ...