Вычислите 6/7*8/9, 4/9*27/16, 13/10*100/39 45/34*17/15

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 18:14
    0
    6/7*8/9=6*8/7*9=48/63

    4/9*27/16=4*27/9*16=2/3

    13/10*100/39=13*100/10*39=130/39

    45/34*17/15=45*17/34*15=51/34