Упростите выражение:

а) 1/6 х+2/3 х=

б) 4/17 х-1/17 х=

в) 3 ц2/7 у+1 ц1/14 у

г) z-8/11z

д) 2 ц3/5 а+а

+5
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 14:15
    0
    1/6 х+2/3 х=5/6 х

    б) 4/17 х-1/17 х=3/17 х

    в) 3 2/7 у+1 1/14 у=4 5/14 у

    г) z-8/11z=3/11z

    2 3/5a+a=3 3/5a