Решите уравнение

11 у - (5 у-3 у) = 8136

+5
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 21:13
    0
    11 у - (5 у-3 у) = 8136

    11 у-2 у=8136

    9 у=8136

    у=8136/9

    у=904