Побудуй прямокутник довжина якого 5 см, а ширина - на 2 см менше. Знайди його периметр.

+5
Ответы (1)
  1. 22 января, 16:33
    0
    5-2=3 (см) - ширина прямокутника

    P = (a+b) * 2

    P = (5+3) * 2=16 (см)