Вычислите 1/3*2/7

1/2*5/6

3/4*1/4

2/5*7/5

1/2*1/3

+5
Ответы (1)
  1. 27 июня, 02:50
    0
    1/3*2/7=2/21

    1/2*5/6=5/12

    3/4*1/4=3/16

    2/5*7/5=14/25

    1/2*1/3=1/6