61 - (1428/136+4,3) * 3,4

+2
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 09:31
    0
    1) 1428/136=10,5

    2) 10,5+4,3=14,8

    3) 14,8*3,4=50,32

    4) 61-50,32=10,68