607•78-y=140439-904• (2081-1978)

+3
Ответы (1)
  1. 9 мая, 19:51
    0
    2081-1978=103

    140439-904=139535

    139535*103=14372105

    607*78=47346

    14372105-47346=14324759

    у=14324759