Сравните 8/15 и 7/12, 11/303 и 7/202

+5
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 17:28
    0
    8/15=32/60, 7/12=35/60

    8/15<7/12

    11/303=22/606, 7/202=21/606

    11/303>7/202