У 840 кг ягиднои карамели 1-7 всиейи маси становлять ягоди 1-4 молоко, а решту цукор. Скильки килограмив цукру використали для приготування карамели?

+4
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 23:13
    0
    1) 840/7=120 кг-ягод 2) 840/4=210 кг - молока 3) 840-120-240=510 кг - сахар