Купили 5 кг 600 г цукру а викорасли 7 8 усього цукру. скильки цукру викорастили на вареня? Скильки цукру залишилося

+2
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 10:21
    0
    Решение: 5 кг 600 г = 5,6 кг или 5 6/10 или 56/10 кг. 56/10*7/8 = 392/80 = 4,9 кг или 4 кг 900 г.