102,816: (3,2.6,3) + 3.84=

+1
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 04:59
    0
    1) 3.2 х 6.3 = 20.16

    2) 102.816/20.16 = 5.1

    3) 5.1 + 3.84 = 8.94
  2. 22 ноября, 08:28
    0
    102,816:20,16+3,84=5,1+3,84=8,94