На двобий зи змиею котыгорошок добиг за 8 хв. зи швыдкистю 250 м за хв. Зворотний шлях вин подолав лыше за 25 хв. На скилькы м за хв. зменшилась швыдкисть котыгорошка.

+5
Ответы (1)
  1. 15 марта, 22:46
    0
    250*8=2000 (м) - видстань. 2000:25=80 (м за хв) - швидкисть на зворотний шлях. 250-80=170 (м за хв)