3*5 1/4*1 1/7 5 * 1/2 * 1/4

+4
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 01:05
    0
    3*5 1/4*1 1/7 * 5 1/2 * 1/4 = 3*21/4 * 8/7*11/2*1/4=

    3*21/4=63/4

    63/4*8/7=18

    18*11/2=99

    99*1/4=99/4 = 24 3/4