123*60+1360:12+5041:71*15*5=?

+4
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 13:25
    0
    1) 123*60=7380

    2) 1360/12=113.3

    3) 5041/71=71

    4) 71*15*5=5325

    5) 7380+113.3+5325=12818,3