решите 3,9+4+6,3 + (5,8-2,9) - (10,7-4,96

+5
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 04:32
    0
    3,9+4=7,9

    7,9+6,3=14,2

    5,8-2,9=2,9

    14,2+2,9=17,1

    10,7-4,96=5,74

    17,1-5,74=11,36