Запишить неправельний дриб у вигляди мишаного числа

23/11 45/4 111/13 147/27

+3
Ответы (1)
  1. 16 июня, 16:58
    0
    23/11 = 2 2/11

    45/4 = 11 1/4

    111/13 = 8 7/13

    147/27 = 5 12/27 = 5 4/9