Запишить неправельний дриб у виглгляди ми шаного числа

23/11 45/4 111/13 147/27

+3
Ответы (1)
  1. 9 октября, 22:14
    0
    23/11=2,09

    45/4 = 11,25

    111/13 = 8,54

    147/27 = 5,45