650000:1000+6235*5+180081:9

+5
Ответы (2)
  1. 31 марта, 21:16
    0
    650000:1000=650

    6235*5=31175

    180081:9=20009

    650+31175=31835

    31825+20009=51834
  2. 31 марта, 21:36
    0
    1) 650000 : 1000 = 650

    2) 6235 * 5 = 31175

    3) 180081 : 9 = 20009

    4) 650 + 31175 + 20009 = 51834