На торговельному майдани спорудили 8 магазинив, на 2 зали кожний, и один магазин на 4. скильки всього залив облаштували

+1
Ответы (1)
  1. 21 октября, 03:39
    0
    8 * 2=16 и 4 * 1=4, и 16+4=20