6/11*4/7=

7/20*10/21=

8/9*27/32=

23/28*49/46=

34/86*43/51=

7/18*90/77=

63/64*48/91=

19/100*5/38=

+5
Ответы (1)
  1. 22 июня, 13:24
    0
    6/11*4/7=24/77

    7/20*10/21=1/2*1/3=1/6

    8/9*27/32=1/1*3/4=3/4

    23/28*49/46=1/4*7/2=7/8

    34/86*43/51=17/43*43/51=1/1*1/3=1/3

    7/18*90/77=

    63/64*48/91=

    19/100*5/38=