5/6 * (-15,3-24,3*5/9)

+4
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 00:50
    0
    1) 24,3 * 5/9 = 13,5

    2) - 15,3 - 13,5 = - 28,8

    3) 5/6 * - 28,8 = - 24