0,18x-3,54=0,19x-2,89

+3
Ответы (1)
  1. 7 июля, 01:26
    0
    0,18 х-3,54=0,19 х-2,89

    0,18 х-0,19 х = - 2,89+3,54

    -0,1 х=0,65

    х=0,65 / (-0,1)

    х=6,5