Помогите

56 2/3*14,4-13,4*50/67

+4
Ответы (1)
  1. 29 июля, 19:02
    0
    56 2/3*14,4-13,4*50/67=170/3 * 72/5-670/67=34/1*24/1-10=816-10=806

    56 2/3=170/3

    14,4=14 4/10=14 2/5=72/5