23+335/67*7+27*29/3-369

+1
Ответы (2)
  1. 16 июля, 07:05
    0
    23+335:67*7+27*29:3-369=166

    1) 335:67=5

    2) 5*7=35

    3) 27*29=783

    4) 783:3=261

    5) 23+35=58

    6) 369-261=108

    7) 58+108=166
  2. 16 июля, 07:31
    0
    23+335:67*7+27*29:3-369=166

    1) 335:67=5

    2) 5*7=35

    3) 27*29=783

    4) 783:3=261

    5) 23+35=58

    6) 369-261=108

    7) 58+108=166