5 целых1/4+14/15*5/7=?!

+2
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 17:07
    0
    5 1/4 + 14/15 * 5/7 = 21/4 + 2/3 = 63/12 + 8/12 = 71/12 = 5 11/12