729 * (5-4) + 27:3+6) - 48: (2*3)

+3
Ответы (1)
  1. 27 июля, 00:29
    +1
    1. 5-4=1

    2. 27:3 = 9

    3.9+6=15

    4.2*3=6

    5.729*1=729

    6.48:6=8

    7.729+15=744

    8.744-8=736