Сколько восьмых в 3/4; десятых в3/5?

+3
Ответы (2)
  1. 4 мая, 05:38
    0
    В дроби 3/4=6/8, а в дроби 3/5=6/10
  2. 4 мая, 06:54
    0
    3/5 = 6/10 - 6 десятых

    3/4 = 6/8 - 6 восьмых