7,6*0,25-290:100+25,8*0,5-420*0,03 решить

+2
Ответы (1)
  1. 18 января, 04:54
    0
    1) 7.6*0,25=1,9

    2) 290:100=2,9

    3) 25,8*0,5=12,9

    4) 420*0,03=12,6

    5) 1,9-2,9+12,9-12,6=-0.7