36y-16y+5y=0 и 20y-14y+7y-13=13

+1
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 18:08
    0
    36 у-16 у+5 у=0

    25 у=0

    у=0:25

    у=0

    20 у-14 у+7 у-13=13

    13 у=13+13

    13 у=26

    у=26:13

    у=2