61147+72216:8-7221 74612:4+7147*2

89307:3+7416:4

+2
Ответы (1)
  1. 28 января, 18:10
    0
    61147+72216:8-7221=62953

    74612:4+7147*2=32947

    89307:3+7416:4=31623