Вычислите 8-7/11 6-11/2

+5
Ответы (1)
  1. 28 июля, 22:20
    0
    8 - 7/11=7 11/11-7/11=7 4/11

    6-11/2=6 - 5 1/2=5 2/2-5 1/2=1/2